Knowles EMCT101W102M1GV001E
EMI Filters, 0805, X7R, 100V, 1000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles EMCT101W102M1GV001E.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-39.05%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles EMCT101W102M1GV001E fournies par ses distributeurs.
0805 X2Y CAP 1000pF 100V 20% X7R
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
CAP, 1000PF, 100V, 20%, X7R, 0805; Capacitance: 1000pF; Voltage Rating: 100V; Ceramic Capacitor Case: 0805 [2012 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 20%; Dielectric Characteristic: X7R; Product Range: X2Y Series; Operating Tempe