Knowles EMCP101W221M1GV001T
EMI Filters, 0603, X7R, 100.0V, 220.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles EMCP101W221M1GV001T.
Tendance sur 3 mois:
+28.43%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles EMCP101W221M1GV001T fournies par ses distributeurs.
220pF ¡À20% X7R 100V 0603 1.63mm*890¦Ìm
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
CAP PASSTHRU 220PF 20% 100V 0603