Knowles EMCP101G330M1GV001T
EMI Filters, 0603, NP0/C0G, 100.0V, 33.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles EMCP101G330M1GV001T.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles EMCP101G330M1GV001T fournies par ses distributeurs.
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V
CAP PASSTHRU 33PF 20% 100V 0603
MLCC X2Y 0603 33PF 100V NP0