Knowles EMCF500G101M1GV001T
EMI Filters, 0402, NP0/C0G, 50.0V, 100.000pF±20%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles EMCF500G101M1GV001T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+81.63%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2023-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles EMCF500G101M1GV001T fournies par ses distributeurs.
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 50V
CAP PASSTHRU 100PF 20% 50V 0402
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
CAP, 100PF, 50V, 20%, C0G/NP0, 0402; Capacitance: 100pF; Voltage Rating: 50V; Ceramic Capacitor Case: 0402 [1005 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 20%; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: -; Operating Temperat