Knowles 4700BP07B0600001T
1.5DB 50¦¸ 600MHZ 0402 1MM*500¦ÌM*350¦ÌM
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.43%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles 4700BP07B0600001T fournies par ses distributeurs.
CER FILTER 4.7GHZ BAND PASS
N79 BPF EIA0402 T&R
Band Pass Filters, 402, 4400-5000Mhz, 3 Maxw, 1.5Db, , 4.7Ghz Band Pass Filter, Low Loss, High Attenuation, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology 4700BP07B0600001T