Knowles 2450CF15A0100001E
Directional Coupler, 2400MHz Min, 2500MHz Max
Production
Page du fabricant
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles 2450CF15A0100001E fournies par ses distributeurs.
RF DIR COUPLER 2.4-2.5GHZ 0805
Rf Coupler, 0805, 2400-2500Mhz, 2W, 0.8Db (Max), Ni/Sn (Rohs), Ltcc Directional Coupler Low Pass Filter Combination Passive, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology 2450CF15A0100001E
COUPLER FILTER 2.45GHZ