JAE Electronics WR-120S-VFH05-N1
Center Strip Contacts, Receptacle 500¦Ìm 2 120pin 4.5mm, 5.5mm, 6.5mm 3.75mm 100nm SMD, P=0.5mm
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 17 ans
HQonline
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Q Strip High-Speed Ground Plane Terminal Strip
0.5mm 2 100P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Slimstack Board-To-Board Connector 0.635Mm Pitch Rohs Compliant: Yes |Molex 52885-1274
Molex 53647-1274 Board To Board & Mezzanine Connectors .635 Header Surface Mnt 120 Circuit,
Board Connector, 120 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Surface Mount Terminal
Descriptions
Descriptions de JAE Electronics WR-120S-VFH05-N1 fournies par ses distributeurs.
0.5mm 2 120P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
WR SERIES, RECEPTACLE, 120 POS., 2 ROWS, SOLDERING (SMT), STRAIGHT
Board to Board & Mezzanine Connectors 120p recep SMT
Board Connector, 120 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.02 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator, Receptacle