ITT / Cannon MS3106F22-14PZ
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ITT / Cannon MS3106F22-14PZ.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
ITT / CannonCA06R22-14S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3106R22-14PW
ITT / CannonMS3106R22-14PZ
Amphenol Industrial97-3106A-28-20P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-24-7P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 16 POS Solder ST Cable Mount 16 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de ITT / Cannon MS3106F22-14PZ fournies par ses distributeurs.
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Male Pins,Plug,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A , , 69.85mm
Er 19C 19#16 Pin Plug |Itt Cannon MS3106F22-14PZ
CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS