ITT / Cannon MDM-15PH003B
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ITT / Cannon MDM-15PH003B.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
JRH Electronics
element14 APAC
Electro Sonic
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-75.87%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1757819-2
Conn D-Subminiature M 15 POS 1.38mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port Carton
TE Connectivity1-745494-5
Conn D-Sub PIN 15 POS 1.37mm IDT STCable Mount 15 Terminal 1 Port Package
Conn D-Subminiature PIN 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port Carton
ITT / CannonDEMA-15P
Conn D-Subminiature PIN 15 POS 1.37mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
ITT / CannonDAMAM15P
Conn High Density D-Sub PIN 15 POS Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
ITT / CannonDAU-15P-K87
Conn D-Sub PIN 15 POS ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de ITT / Cannon MDM-15PH003B fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly RG178/U 0.457m 26AWG 15 POS Micro D-Sub PIN Crimp
D Microminiature Connector, 15 Contact(s), Male, 0.05 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole .091, Plug
Mdm-15Ph003B |Itt Cannon MDM-15PH003B
CABLE ASSY D - MICD 15P 457.2MM
CABLE ASY MIC D-WIR 15P 457.2MM
MICRO D CONN, PLUG, 15POS, CRIMP; No. of Contacts: 15Contacts; Gender: Plug; Product Range: MDM Series; Contact Termination Type: Crimp; Connector Mounting: Cable Mount; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Contact Material: Copper Alloy; SVHC: No SVHC (20-Jun-2016); D Sub Connector Type: Micro D