ITT / Cannon CA3106F24-28PB
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder Cup ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ITT / Cannon CA3106F24-28PB.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Datasheet68 pagesIl y a 14 ans
Tendance sur 3 mois:
-16.50%
Pièces détachées
ITT / CannonCA3106E24-28PXB
Circular Connector, CA-B, Straight Plug, 24 Contacts, Solder Pin, Reverse Bayonet, 24-28
ITT / CannonCA3108F24-28PB
Conn Circular PIN 24 POS Crimp RA Cable Mount 24 Terminal 1 Port Automotive
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Descriptions
Descriptions de ITT / Cannon CA3106F24-28PB fournies par ses distributeurs.
Male Pins,Plug,Reverse Bayonet Lock 24pin Aluminum Alloy 22A , , 65mm
CONN PLUG MALE 24P SILV SLDR CUP
CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP