Infineon FP25R12W2T7BPSA1
Trans IGBT Module N-CH 1200V 25A 35-Pin Tray
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Infineon FP25R12W2T7BPSA1.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 0 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.90%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginAustria, Germany, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Infineon FP25R12W2T7BPSA1 fournies par ses distributeurs.
Insulated Gate Bipolar Transistor, 1200V V(BR)CES
IGBT MODULE 1200V 25A AG-EASY2B
Converter-Brake-Inv 1200V 10A EASY1B
Igbt, Pim, 1.2Kv, 25A, Module; Continuous Collector Current:25A; Collector Emitter Saturation Voltage:1.6V; Power Dissipation:20Mw; Operating Temperature Max:175°C; Igbt Termination:Press Fit; Collector Emitter Voltage Max:1.2Kv Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies FP25R12W2T7BPSA1