Idec RV8S-L-A240-D24
Relay, Solid State, Random, Spst-no, Ctrl-v 24DC, 2A, 240VAC, Din Rail, Screw, RV8 Series
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec RV8S-L-A240-D24.
element14 APAC
Datasheet6 pagesIl y a 11 ans
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+17.54%
Pièces détachées
Solid State Relay 25mA 1.48V DC-IN 2A 48V AC/DC-OUT 4-Pin DIP SMD Stick
Relay,Output Module,SSR,Phototriac,Zero-Cross,5-24VDC In,2A at 100-240VAC Out
PanasonicAQZ205
Solid State Relay 50mA 1.5V DC-In 2A 100V AC/DC-Out 4-Pin SIL
PanasonicAQY272
Relay SSR 50mA 1.5V DC-IN 2A 60V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Tube
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 2A 32V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Tube
PanasonicAQY272A
Relay SSR 50mA 1.5 Volt DC-IN 2A 60 Volt AC/DC Output 4-Pin PDIP Surface Mount
Descriptions
Descriptions de Idec RV8S-L-A240-D24 fournies par ses distributeurs.
RV8S-L-A240-D24 - IDEC RV8S-L-A240-D24, 6mm SSR 24VDC Input
Solid State Relay, 1-P, 2A, 240VAC,
I/O Module Relays Output Module 24VDC-IN DIN Rail
AC 24V~280V 2A 19.6V~30V(DC) DIN
Ssr, Panel Mount, 240Vac, 2A; Tensión Mín De Operación:24Vac; Tensión De Operación Máxima:280Vac; Tensión De Control Mín:19.6Vdc; Tensión De Control Máx.:30Vdc; Contacto, Configuración:Spst-No; Corriente De Carga:2A |Idec RV8S-L-A240-D24