Idec RSSAN-25A
Relay Solid State; 280V AC Control; SPST-NO; 660V AC 25A Load
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec RSSAN-25A.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Farnell
element14 APAC
Switches Unlimited
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.17%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
SensataPF480D25
Relay SSR 15mA 15V DC-IN 25A 660V AC-OUT 4-Pin SIP Module
MagnecraftW6425DSX-1
Relay, 48 to 480 VAC, Solid State, 25 A, SPST, 83, 250, 625, 520, 1150 A, 10 mA
SensataPF380D25
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) RoHS Compliant Solid State Relay 80C 4000V 25A
Sensata /CrydomPFE380D25
Ic, normally-Open Pc-Mount Solid-State Relay,1-Channel, sip |Sensata/crydom PFE380D25
Relay SSR 5mA 30V DC-IN 25A 528V AC-OUT 4-Pin
Schneider Electric6225AXXSZS-DC3
Solid State Relay Industrial Mount 6000 SSR SCR SPST-NO 25A
Descriptions
Descriptions de Idec RSSAN-25A fournies par ses distributeurs.
SOLID STATE RELAY, 280 VAC, SPST-NO, 25A/660V, ZERO SWITCHING, RSS SERIES
Solid State Relays - Industrial Mount Solid State Relay 25A
Relay SSR 280V AC-IN 25A 660V AC-OUT 4-Pin
SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 280VAC 25A Control Voltage Range:90VAC to 280VAC Operating Voltage Range:48VAC to 660VAC Load Current:25A Isolation Voltage:4000Vrms Control Voltage Type:AC Relay Terminals:Screw
SSR, DIN/PANEL MOUNT, 660VAC, 280VAC 25A; Contact Configuration:SPST-NO; Load Current:25A; Operating Voltage Max:660VAC; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage
Ssr, Din/Panel Mount, 660Vac, 280Vac 25A; Tensión Mín De Operación:48Vac; Tensión De Operación Máxima:660Vac; Tensión De Control Mín:90Vac; Tensión De Control Máx.:280Vac; Contacto, Configuración:Spst-No; Corriente De Carga:25A |Idec RSSAN25A