Idec LA3L-M1C24V-R
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Flush Rectangular Button 0.1A 250VAC 250VDC Momentary Contact PC Pins Panel...
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec LA3L-M1C24V-R.
Master Electronics
Datasheet23 pagesIl y a 18 ans
Pièces détachées
IDEC Corporation LA3B-M1C2V-W Push Button Switch, IP65, 16.2 (Dia.)mm, DPDT, PCB, Momentary
IDEC Corporation LA3B-M1C2V-G Push Button Switch, IP65, 16.2 (Dia.)mm, DPDT, PCB, Momentary
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Flush Square Button 0.1A 250VAC 250VDC Momentary Contact PC Pins Panel Mount/Through Hole
C&K ComponentsPN22SJNA03QE
Pushbutton Switch, DPDT, Alternate, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Through Hole-right Angle
C&K ComponentsPN21LENA03QE
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Through Hole-right Angle
C&K Components8221SHCGE
Pushbutton Switch, Dpdt, Momentary, 1A, 28Vdc, 6 Pcb Hole Cnt, Solder Terminal, Through
Descriptions
Descriptions de Idec LA3L-M1C24V-R fournies par ses distributeurs.
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Flush Rectangular Button 0.1A 250VAC 250VDC Momentary Contact PC Pins Panel Mount/Through Hole
P/B 16MM L6 RECT MOM DPDT LED 24V PCB