Idec HW4L-A1F11QD-R-120V
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW4L-A1F11QD-R-120V.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 7 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Idec HW4L-A1F11QD-R-120V fournies par ses distributeurs.
IDEC Corporation HW4L-A1F11QD-R-120V Pushbutton; HW Series; Metal Bzl; Flush; Illum; LED, 1NO-1NC, Main,Red, 120VAC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW4L-A1F11QD-R-120V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Maintained Flush Round Red 1NO-1NC Contact 120V AC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Maint, Red, Flush, 120V