Idec HW4B-M1F10-W
Pushbutton; Hw Series; Metal Bezel; Flush; Non-illum, 1NO, Mom, White
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW4B-M1F10-W.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 8 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-47.06%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Idec HW4B-M1F10-W fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton White Rohs Compliant: Yes |Idec HW4B-M1F10-W
Switch Push Button N.O. Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Idec Corp 22Mm Pushbutton White
PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 1NO
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Pushbutton 22mm Momentary Metal Round White 1NO Contact Finger Safe Screw Terminal