Idec HW2L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW2L-M1F10QD-W-24V.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-87.63%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-120V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Idec HW2L-M1F10QD-W-24V fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 24V Dir