Idec HW2L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW2L-M1F10QD-S-24V.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
Lectro Components
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Idec HW2L-M1F10QD-S-24V fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Blu, Flush, 24V Dir