Idec HW1P-1FQD-G-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1P-1FQD-G-24V.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 8 ans
Newark
Master Electronics
Farnell
Tendance sur 3 mois:
+54.18%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT SWITCH RED LED 22MM 24VAC TW SERIES
IDEC Corporation APW299D-G-24V Indicator Pilot Light Green LED 22 mm 24 VAC/DC Screw Terminal
Descriptions
Descriptions de Idec HW1P-1FQD-G-24V fournies par ses distributeurs.
PANEL MOUNT INDICATOR LED PILOT GREEN FLUSH 22MM FULL VOLTAGE HW1P SERIES
Pilot Light, Grn, 24V Direct, LED,
Idec Corp Idec Hw1P-1Fqd-G-24V
HW Series FG Control Unit-Oth2
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Pilot Light 22mm Green Round Full Voltage 24VAC/DC LED Finger Safe Screw Terminal Terminal
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Green, 24V; Led Color:Green; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:11Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; Body Material:Plastic; Colour:Green Rohs Compliant: Yes |Idec HW1P-1FQD-G-24V