Idec HW1P-1FQD-G-12V
Switch Indicators 12VAC/12VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1P-1FQD-G-12V.
JRH Electronics
Datasheet62 pagesIl y a 13 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-54.75%
Pièces détachées
IDEC Corporation APW299D-G-24V Indicator Pilot Light Green LED 22 mm 24 VAC/DC Screw Terminal
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT SWITCH GREEN LED 22MM 120VAC TW SERIES
ROUND PILOT LIGHT, GREEN LED, 120 VAC, SCREW TERMINAL, 22MM, TW SERIES
Descriptions
Descriptions de Idec HW1P-1FQD-G-12V fournies par ses distributeurs.
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Pilot Light 22mm Green Round Full Voltage 12VAC/DC LED Finger Safe Screw Terminal Terminal
22Mm Pilot Light Green Rohs Compliant: Yes |Idec HW1P-1FQD-G-12V
PILOT LIGHT, GRN, 12V DIRECT, LED