Idec HW1L-MF2F11QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1L-MF2F11QD-R-24V.
Master Electronics
Datasheet62 pagesIl y a 13 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendance sur 3 mois:
+100%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, FLUSH, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, WHT, 24VDC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F11QD-W-24V
Descriptions
Descriptions de Idec HW1L-MF2F11QD-R-24V fournies par ses distributeurs.
IDEC Corporation HW1L-MF2F11QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Shroud, Illum, LED, 1NO-1NC, Mom, Red, 24VDC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-MF2F11QD-R-24V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Red 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 24V DIREC