Idec HW1B-A4F22-Y
Pushbutton Switch, 4PST, Latched, 10A, 24VDC, Snap On Terminal, Din-rail Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1B-A4F22-Y.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 7 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Idec HW1B-A4F22-Y fournies par ses distributeurs.
IDEC Corporation HW1B-A4F22-Y Pushbutton; HW Series; Plastic Bezel; 40mm Mush; Non-Illum, 2NO-2NC, Maint, Yell
22Mm Pushbutton Yellow Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-A4F22-Y
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Maintained Plastic Round Yellow 2NO-2NC Contact Finger Safe Screw Terminal
PUSHBUTTON, MAINT, 40mm YLW MUSH, 22