Idec HW1B-A2F22-S
Pushbutton Switch, 4PST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1B-A2F22-S.
Master Electronics
Datasheet62 pagesIl y a 13 ans
Sager Electronics
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Idec HW1B-A2F22-S fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Blue Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-A2F22-S
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Maintained Plastic Round Blue 2NO-2NC Contact Finger Safe Screw Terminal