Idec APW199-R-120V
LAMP For Use With: TW Series 22mm NEMA Style Pushbuttons RoHS Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec APW199-R-120V.
Newark
Datasheet41 pagesIl y a 18 ans
Datasheet41 pagesIl y a 14 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Idec APW199-R-120V fournies par ses distributeurs.
PILOT LIGHT, RED, 120V DIRECT, INCAN ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
SWITCH PILOT LIGHT FLAT RED 120VAC
Round Flat Assembled Pilot Lights
Lamp; Led Color:-; Operating Voltage:120Vac; Mounting Hole Dia:-; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; For Use With:Idec Tw Series Oiltight Switches And Pilot Devices Rohs Compliant: Yes |Idec APW199-R-120V