Idec AOLW29920-G-120V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec AOLW29920-G-120V.
Sager Electronics
Datasheet41 pagesIl y a 7 ans
Electro Sonic
Lectro Components
Pièces détachées
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.O. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
ANTI-VANDAL SWITCH, DPST-NO/NC, OFF-(ON), ON-(OFF), 2A, 24V DC, SCREW, IP65
Descriptions
Descriptions de Idec AOLW29920-G-120V fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec AOLW29920-G-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount