Idec ALW29911-G-24
Switch, Industrial Pushbutton, 22MM
Fiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALW29911-G-240
10h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec ALW29911-G-24.
Farnell
Datasheet40 pagesIl y a 20 ans
element14
Newark
Pièces détachées
Pushbutton Switch, DPST, Off-on-off, Latched, 2A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Illuminated Pushbutton Switches Illuminated Power SPST 16A 250V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 2A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Idec ALW29911-G-24 fournies par ses distributeurs.
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22MM;Contacts:DPST-1NO/1NC; Switch Operation:ON-(ON); Contact Voltage AC Nom:600V; Contact Voltage DC Nom:220V; Contact Current Max:100A; Actuator Style:Round; Switch Terminals:Screw ;
Switch, Industrial Pushbutton, 22Mm; Rango De Producto:Serie Tw; Contacto, Configuración:Dpst-1No, Spst-Nc; Interruptor, Operación:Encendido-(Encendido); Contacto, Intensidad Max:100A; Contacto, Tensión Ac Nom:600V; Ip:Ip65 |Idec ALW29911-G-24