Idec ALFW29920D-W-24V
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec ALFW29920D-W-24V.
JRH Electronics
Datasheet41 pagesIl y a 11 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29910D-W-24V
Descriptions
Descriptions de Idec ALFW29920D-W-24V fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW29920D-W-24V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round White 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, WHT, EXT, 24V DIREC