Idec ALD29920N-A-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-A-120V0
11h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec ALD29920N-A-120V.
IHS
Datasheet30 pagesIl y a 14 ans
Sager Electronics
Lectro Components
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Idec ALD29920N-A-120V fournies par ses distributeurs.
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount