Idec ABFD220N-G
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec ABFD220N-G.
IHS
Datasheet30 pagesIl y a 8 ans
Electro Sonic
Lectro Components
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2017-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descriptions
Descriptions de Idec ABFD220N-G fournies par ses distributeurs.
PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXT, 2NO NON-ILL, 30mm MOUNTING 2NO CONTACTS, W/ FULL SHROUD
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, TWTD SERIES, 30MM, EXTENDED WITH FULL SHROUD, 2NO, MOM, GREEN