Honeywell XCX150DNC
Board Mount Pressure Sensor -150psi to 150psi Vacuum/Differential 6-Pin
Obsolete
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell XCX150DNC.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
JRH Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2002-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-08-31
LTD Date2017-12-31
Pièces détachées
HoneywellSCX150DN
DIFFERENTIAL PRESSURE SENSOR FOR PNEUMATIC FLUID, 150PSI MAX PRESSURE, 20 V DC
HoneywellXCXL010DNC
Sensor, Pressure, Differential, Vacuum Gage, +/- 10.0 Inches in Water, Barbed
HoneywellDCXL30DS
SENSOR, PRESSURE, DIFFERENTIAL, UNAMPLIFIED, +/- 30.0 IN H2O, BARBED PORT STYLE
NXP SemiconductorsMPX5010DP
NXP MPX5010DP Pressure Sensor, Differential, 450 mV/kPa, 0 kPa, 10 kPa, 4.75 V, 5.25 V
NXP SemiconductorsMPX5999D
NXP MPX5999D Pressure Sensor, Differential, 4.5 mV/kPa, 0 kPa, 1 MPa, 4.75 V, 5.25 V
NXP SemiconductorsMPX5700ASX
ABSOLUTE PEIZORESISTIVE PRESSURE SENSOR 2.18-101.5Psi 2.50% 0.20-4.70V THROUGH HOLE MOUNT
Descriptions
Descriptions de Honeywell XCX150DNC fournies par ses distributeurs.
Differential, 0Psi Min, 150Psi Max, 1%, 0-90mV, Rectangular, Through Hole Mount
-150psi~150psi 3V 16V 27.9mm*26.2mm*27.4mm