Honeywell XCX00.3DNH
Board Mount Pressure Sensor -0.3psi to 0.3psi Vacuum/Differential 6-Pin
Obsolete
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell XCX00.3DNH.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
JRH Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2002-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-08-31
LTD Date2017-12-31
Pièces détachées
HoneywellXCX01DNC
SENSOR, PRESSURE, DIFFERENTIAL, VACUUM GAGE, +/- 1.0 PSI, COMMERCIAL GRADE
HoneywellDCXL30DS
SENSOR, PRESSURE, DIFFERENTIAL, UNAMPLIFIED, +/- 30.0 IN H2O, BARBED PORT STYLE
HoneywellXCXL010DNH
Board Mount Pressure Sensor -10inH2O to 10inH2O Vacuum/Differential 6-Pin
NXP SemiconductorsMPX5010DP
NXP MPX5010DP Pressure Sensor, Differential, 450 mV/kPa, 0 kPa, 10 kPa, 4.75 V, 5.25 V
NXP SemiconductorsMPX5999D
NXP MPX5999D Pressure Sensor, Differential, 4.5 mV/kPa, 0 kPa, 1 MPa, 4.75 V, 5.25 V
NXP SemiconductorsMPX5700ASX
ABSOLUTE PEIZORESISTIVE PRESSURE SENSOR 2.18-101.5Psi 2.50% 0.20-4.70V THROUGH HOLE MOUNT
Descriptions
Descriptions de Honeywell XCX00.3DNH fournies par ses distributeurs.
Board Mount Pressure Sensors .3psi, Unamplified Diff Vac Gage,Barbed
Differential, 0Psi Min, 0.3Psi Max, 0.5%, 0-20mV, Rectangular, Through Hole Mount