Honeywell SD2410-002
Detector, PhotoDarlington; Pill Style Metal Can; NPN; 48 deg; 15 V; 1.1 V; 250
Obsolete
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell SD2410-002.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 0 an
Arrow Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A001.a.2.c
Introduction Date1994-07-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
HoneywellSD1410-003
75¦Ìs 1 40¦ÌA 75¦Ìs 5V TO-99 2.41mm*2.41mm*3.1mm
HoneywellSD1410-001
Phototransistors 24Deg, .6Ma, Coaxial 75Us Rise And Fall
Detector, Phototransistor; Pill Style Metal Can; NPN; 48 deg; 30 V; 0.4 V; 100
No Phototransistor Chip Silicon 2-Pin Metal Can
Descriptions
Descriptions de Honeywell SD2410-002 fournies par ses distributeurs.
Phototransistors 4mA COAX 24 deg IR COMPONENT