Honeywell MS24524-24
Switch Toggle OFF ON DPST Round Lever Screw 20A 277VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell MS24524-24.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 9 ans
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+70.29%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2004-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
Honeywell2NT1-1
Switch Toggle ON OFF ON DPDT Lever Screw 20A 277VAC 250VDC Panel Mount with Threads
Honeywell2TL1-3
Switch Toggle ON ON DPDT Locking Lever Screw 20A 277VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
Honeywell2NT1-7
Switch Toggle (ON) OFF (ON) DPDT Lever Screw 18A 277VAC 250VDC Panel Mount with Threads
TE Connectivity1520228-4
Toggle Switch ON OFF DPST Baton Toggle 125V/250V Screw Terminal Panel Mount
APEM641H
Switch Toggle ON OFF DPST Round Lever Screw 15A 400VAC 24VDC Panel Mount with Threads
Carling Technologies2GK54-73
Switch Toggle ON None OFF DPST Bat Lever Screw 15A 250VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
Descriptions
Descriptions de Honeywell MS24524-24 fournies par ses distributeurs.
Toggle Switch, DPST, Latched, 20A, 28VDC, Screw Terminal, Lever Actuator, Panel Mount-threaded
Switch Toggle N.O./N.C. DPDT Toggle Screw 20A 230VAC 250VDC Panel Mount
250V 277V@ (CSA/UL) 17.27mm , 33.5mm*63.47mm