Honeywell 125EN56-RB
Switch Limit N.O./N.C. 4PDT Top Roller Plunger Connector 4A 28VDC 53.38N Linear Panel Mount
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Honeywell 125EN56-RB.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Pièces détachées
HoneywellBZ-2RW822-A2
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Roller Lever Screw 16A 600VAC 250VDC 372.85VA 1.67N Screw Mount
Switch Snap Action SPDT Short Roller Lever Screw 15A 480VAC 250VDC 1.56N Screw Mount
Honeywell2AC59
Switch Safety Interlock N.O./N.C. SPDT Rod 15A 250VAC 250VDC 248.57VA Screw Mount Screw
HoneywellBZ-2RW863-A2
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, 0.5A, 125VDC, 12.7mm, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Snap Action SPDT Hinge Lever Screw 20A 480VAC 250VDC 0.025N Screw Mount
Limit Switch, Coil Spring, Wobble Stick, SPDT, 15A at 480V AC, Actuator Location: Top
Descriptions
Descriptions de Honeywell 125EN56-RB fournies par ses distributeurs.
Electromechanical Switch Enclosed Switch N.O./N.C. SPDT 4A