Holystone C1210X102K202T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Holystone C1210X102K202T.
IHS
Datasheet27 pagesIl y a 9 ans
ODG (Origin Data Global)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-98.57%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2016-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Holystone C1210X102K202T fournies par ses distributeurs.
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
1nF ¡À10% X7R 2KV 1210 3.2mm*2.5mm