HIROSE ELECTRIC DF1BA-10EP-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Plug 10 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
NRND
IHS
Datasheet31 pagesIl y a 4 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Hirose SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.84%