HIROSE ELECTRIC DF11-10DEP-2A
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-10DEP-2A
Obsolete
IHS
Datasheet25 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
TME
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-65.52%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1995-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-11-30
LTD Date2026-11-30
Pièces détachées
HIROSE ELECTRICDF11-18DEP-2C
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-18DEP-2C
HIROSE ELECTRICDF11-14DEP-2C
[Signalbee ] 2.0Mm Pitch, Double-Row Connector (Ul/Csa Compliant) |Hirose/hrs DF11-14DEP-2C
TE Connectivity292156-4
Board Connector, 4 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.079 inch Pitch, Solder Terminal, Locking
2.50mm Pitch Male Housing, for 1.02mm Diameter Terminal, Used in Car Mirror Applications
Descriptions
Descriptions de HIROSE ELECTRIC DF11-10DEP-2A fournies par ses distributeurs.
Conn In-Line Adapter M/M 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Panel Mount Bag
Headers & Wire Housings 2MM M/M ADAPTER 10P TIN W/PNL LOCK
CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM
10-10 CONTACT(S) MALE-MALE PANEL MOUNT PCB ADAPTER
ADAPTER, 10POS, PLUG, WIRE-TO-BOARD