Harwin R30-1003002
M3 Threaded Hexagonal Brass Spacer, 5mm A/F, 30mm body length, Nickel finish
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Harwin R30-1003002.
element14 APAC
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Newark
TME
Farnell
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-37.08%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Introduction Date2010-04-30
Pièces détachées
Standoff, Brass, Hex F-F, M3, 25Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin R30-1002502
Hexagonal Female Spacer M3 Threaded 9mm A/F 28mm Length Brass Nickel Plated
22.00Mm M3 Metric Threaded Hex Brass Spacer/Pillar Rohs Compliant: Yes |Harwin R30-1002202
Keystone24398
Metric Standoff (Replaced 4394)-Brass Rohs Compliant: Yes |Keystone 24398
Keystone24390
24390 - Ø 0.196 inch (5 mm) M3 Threaded Brass Nickel Plating Hex Female Standoff
Metric Threaded Standoff | Keystone Electronics 24392
Descriptions
Descriptions de Harwin R30-1003002 fournies par ses distributeurs.
STANDOFF, HEX FEMALE, BRASS, M3, 30MM; Available until stocks are exhausted
SPACER, F-F, 30MM, PK25; Standoff Material:Brass; Thread Size - Metric:M3; Thread Size - Imperial:-; Standoff Type:Hex Female; Body Length:30mm; Product Range:R30 Series; Overall Length:30mm; External Width:5mm; SVHC:Lead (15-Jan-2019); AF Width:5mm; Box Quantity:25; External Diameter:5mm; External Length / Height:30mm; Fastener Material:Brass; Material:Brass