Grayhill 71BSF30-01-2-04N
Rotary Switch, 1/4" Shaft, Shaft/panel Seal, Pc Mount, 30&DE
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 71BSF30-01-2-04N.
Master Electronics
Datasheet14 pagesIl y a 11 ans
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
ElectroswitchC2P0204N-A
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
Rotary Switch, Shaft/panel seal, PC mount, process seal, 30° , 1 deck, 2 pole
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 2, POSITIONS/POLE: 04, CONTA
Descriptions
Descriptions de Grayhill 71BSF30-01-2-04N fournies par ses distributeurs.
SWITCH ROTARY 4POS 250MA 115V