Grayhill 71AF30-03-1-10S
Rotary Switch, 1/8" shaft, PC mount, 30°, 3 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, shorting
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 71AF30-03-1-10S.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 11 ans
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Rotary Switch, 8 Positions, Sp8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Switch Rotary SP11T 11 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 09, CONTA
ElectroswitchC4D0312N-A
Switch Rotary 3P12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.5A 125VAC 28VDC
ElectroswitchD4G0311S
Switch Rotary 3P11T 11 Round Shaft Solder Lug 1.5A 115VAC 28VDC
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
Descriptions
Descriptions de Grayhill 71AF30-03-1-10S fournies par ses distributeurs.
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft PC Pins 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-right Angle
SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V