Grayhill 71A30-05-1-10N
Rotary Switch, 1/8 shaft, 30° , 5 deck, 1 pole/deck, 10 position/pole, non-sh
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 71A30-05-1-10N.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 11 ans
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Rotary Switch, 10 Positions, Sp10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
Switch Rotary SP8T 8 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Descriptions
Descriptions de Grayhill 71A30-05-1-10N fournies par ses distributeurs.
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
SWITCH ROTARY 10POS 250MA 115V