Grayhill 60A18-8-020S
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 60A18-8-020S.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 7 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Grayhill60A18-4-020S
ENCODER, OPTICAL, 4 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 2 INCH CABLE
Grayhill60A18-4-060S
ENCODER, OPTICAL, WITH 4 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 6 INCH CABLE
Optical Encoder Rotary Incremental Flat 0.014N.m Straight Digital Square Wave Panel Mount Cable 4CPR
Optical Encoder Rotary Incremental Round with Slot Straight Digital Through Hole PC Pins 256CPR
Descriptions
Descriptions de Grayhill 60A18-8-020S fournies par ses distributeurs.
ENCODER, OPTICAL, WITH 8 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 2 INCH CABLE
Rotary Position Encoder, Single, 2 Channels
Joysticks Joystick Encoder 18deg or 20Pos 8 dir
Joystick Encoder Detent or 20 position 4 conta
60A18-8-020S |Grayhill 60A18-8-020S
SWITCH JOYSTICK FLATTED 2" CBL