Grayhill 56BS30-01-2-06N
Switch Rotary DP6T 6 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 56BS30-01-2-06N.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Sager Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
C&K ComponentsMD06L2NZQD
Switch Rotary DP6T 6 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMD06L1NZQD
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMD06S1NZQD
Rotary Switch, 6 Positions, Dp6T, Latched, 0.25A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 2, POSITIONS/POLE: 06, CONTA
Rotary Switch, 5 Positions, SP5T, Latched, Screw Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Grayhill 56BS30-01-2-06N fournies par ses distributeurs.
Rotary Switch, 6 Positions, DP6T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Screw Driver Slot Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded