Grayhill 51KM30-01-1-03N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 03, Conta
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 51KM30-01-1-03N.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 9 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2017-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
C&K ComponentsMC03S2NZQD
Switch Rotary SP3T 3 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
C&K ComponentsMC03L2NZQD
C&K ComponentsMA03L1NZQD
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
Flatted (3.17mm Dia) 56 SP3T 1 Rotary Switch 9.53mm 0.2A 600VAC V 2.520-6.481gfm
Descriptions
Descriptions de Grayhill 51KM30-01-1-03N fournies par ses distributeurs.
Switch Rotary SP3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 220VAC 28VDC
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP3T 1 28V 115V (BBM) , 14.27mm*35.46mm
51KM30-01-1-03N itary 2 position pole