Grayhill 08A36-03B10S
Rotary Switch, Standard, 36&DEG, 3 Deck, 1 Pole/deck, 10 Pos
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 08A36-03B10S.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Rotary Switch, 8 Positions, Sp8T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 09, CONTA
Rotary Switch, 9 Positions, Sp9T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
ElectroswitchD6D0312S
Rotary Switch, Circular, 1.5A, 28VDC, Solder Lug Terminal, Rotary Actuator, Panel Mount
ElectroswitchD4C0312S
Switch Rotary 3P12T 12 Round Shaft Solder Lug 1.5A 115VAC 28VDC
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
Descriptions
Descriptions de Grayhill 08A36-03B10S fournies par ses distributeurs.