Gowanda 059AT5002HLF
General Purpose Inductor, 50uH, 10%, 1 Element
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Gowanda 059AT5002HLF.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Gowanda 059AT5002HLF fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH