Gowanda 050AT1503VC
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Gowanda 050AT1503VC.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Gowanda 050AT1503VC fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM