Gennum GS2978CNE3
Dual coaxial cable driving outputs with selectable slew rate | IC CABLE DRIVER DUAL 16QFN
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Gennum GS2978CNE3.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 23 ans
Newark
Augswan
Future Electronics
X-ON
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2007-04-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-06-09
LTD Date2021-12-09
Pièces détachées
MicrochipEQCO30R5.D
Specialized Interface, Pro-video HD/SDI, Industrial/Inspection, Medical, 3.15V to 3.45V, QFN-16
MicrochipEQCO30T5.2
EQCO30T5.2 Series 3.45 V 4 Gbps Surface Mount HD-SDI Video Cable Driver - QFN-16
MicrochipSY58611UMG
Multiplexer, 58611 Series, 1-Func, 2 Line Input, 1 Line Output, Complementary Output
Analog DevicesMAX7317ATE+
10-Port SPI-Interfaced I/O Expander with Overvoltage and Hot-Insertion Protection
Uart Interface, 1, 12 Mbps, 2.97 V, 3.63 V, Qfn, 16 Rohs Compliant: Yes
Texas InstrumentsSN65HVD63RGTT
IC OOK COAX MODEM TXRX 16QFN / On and Off Keying Coax Modem Transceiver 16-Pin VQFN EP T/R
Descriptions
Descriptions de Gennum GS2978CNE3 fournies par ses distributeurs.
Multi-Rate Dual Slew-Rate Cable Driver Serial Interface 16-Pin QFN EP
IC, DRIVER, CABLE, HD/SD/ASI, 16QFN; IC Function: Cable Driver; Supply Voltage Min: 3.135V; Supply Voltage Max: 3.465V; IC Package Type: QFN; No. of Pins: 16Pins; Operating Temperature Min: 0°C; Operating Temperature Max: 70°C;