Amphenol Communications Solutions 95278-801A20LF
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD BergStik® T/R
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
JRH Electronics
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Communications Solutions95278-101-20LF
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMD BergStik® Bag
Amphenol Communications Solutions54202-G0810LF
Amphenol Communications Solutions95278-101A20LF
Conn Unshrouded Header HDR 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry SMDC-Grid Tube
Conn.; Rect./PCB; Header; 14 Circuit; SMT; Dual Row; Vertical; C-Grid Series; Gold Plate
20pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 3.81¦Ìm SMD,P=2.54mm 25.4mm*5.08mm*6.99mm
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions 95278-801A20LF fournies par ses distributeurs.
20pin 2.54mm 2 2.54mm Breakaway,Header,Push-Pull 3A 380nm
BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, SMT, Double Row, 20 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, 0.1 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Black Insulator