Amphenol Communications Solutions 10128276-000024CLF
Card Edge Connector, 24 Contact(S), 2 Row(S), Right Angle, 0.05 Inch Pitch, Solder Terminal,
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2014-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity5145154-4
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 120 Contacts, Through Hole Mount, Straight
TE Connectivity5145154-8
Conn PCI Express Card Edge SKT 120 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole Box/Carton
Conn Card Edge SKT 120 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole Box
Conn Card Edge SKT 30 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole Box
Card Edge Connector, 184 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal
Conn Card Edge F 120 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole Box
Descriptions
Descriptions de Amphenol Communications Solutions 10128276-000024CLF fournies par ses distributeurs.
Conn Power Card Edge SKT 24 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole